Програма на bTV Action за 07-13 декември 2020 г.

Заповядайте в нашият кулинарен портал - https://gotvq.com/



Понеделник, 07.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, еп.20 – 23

08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.6

09.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.7

10.00 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.9

11.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.18

12.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.4

13.00 „Опасна майка“ – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Кристин Конрад, в ролите: Карън Клийш, Кърби Блис Блантън, Мади Мартин, Ричард Рой Сътън, Джеймс Хикс и др.

15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.7

16.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.8

17.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.5

18.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.19

19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.10

20.00 Екшън в 8 (премиера): „Тредстоун“ – сериал, еп.9

21.00 bTV Новините

22.00 Бандата на Екшън: „Първият удар на Джеки Чан“ – екшън, комедия (Хонконг, 1996), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Джаксън Лу, Ани Ву, Бил Тънг, Юрий Петров, Нонна Гришаева и др.

23.45 „Тредстоун“ – сериал, еп.9

00.45 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.19

01.45 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.10

02.45 „Монк“ – сериал, с.6 еп.5

03.45 „Чък“ – сериал, с.2 еп.8

04.45 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.14

05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.7

Вторник, 08.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, еп.22 – 25

08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.7

09.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.8

10.00 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.10

11.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.19

12.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.5

13.00 „Първият удар на Джеки Чан“ – екшън, комедия (Хонконг, 1996), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Джаксън Лу, Ани Ву, Бил Тънг, Юрий Петров, Нонна Гришаева и др.

15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.8

16.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.9

17.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.6

18.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.20

19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.11

20.00 Екшън в 8 (премиера): „Тредстоун“ – сериал, еп.10 (последен)

21.00 bTV Новините

22.00 Бандата на Екшън: „Жената-котка“ – фентъзи, екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор Питоф, в ролите: Хали Бери, Шарън Стоун, Бенджамин Брат, Ламбер Уилсон, Франсис Конрой и др.

00.00 „Тредстоун“ – сериал, еп.10

01.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.20

02.00 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.11

03.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.6

04.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.9

05.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.8

Сряда, 09.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, еп.24 – 26, с.2 еп.1

08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.8

09.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.9

10.00 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.11

11.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.20

12.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.6

13.00 „Жената-котка“ – фентъзи, екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор Питоф, в ролите: Хали Бери, Шарън Стоун, Бенджамин Брат, Ламбер Уилсон, Франсис Конрой и др.

15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.9

16.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.10

17.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.7

18.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.21

19.00 „Българската следа в УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване, еп.6

19.30 Студио „Шампионска лига“

19.55 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза VI кръг:

22.00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза VI кръг:

00.00 Студио „Шампионска лига“

00.30 „УЕФА Шампионска лига“ – обзорно предаване

01.45 УЕФА Шампионска лига, групова фаза VI кръг /запис/:

03.30 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.21

04.15 „Чък“ – сериал, с.2 еп.10

05.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.9

Четвъртък, 10.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, еп.26, с.2 еп.1 – 3

08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.9

09.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.10

10.00 Лего: Лигата на справедливостта срещу Бизаро

11.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.21

12.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.7

13.00 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.16

13.30 Премиера: Лигата на справедливостта срещу Малките титани

15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.10

16.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.11

17.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.8

18.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.22

19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.12

19.45 Студио „Лига Европа“

19.55 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза VI кръг:

22.00 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза VI кръг:

00.00 Лига Европа, обзор

00.45 „Горещи палки“ – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+]

02.45 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.22

03.45 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.12

04.30 „Чък“ – сериал, с.2 еп.11

05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.10

Петък, 11.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, с.2 еп.2 – 5

08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.10

09.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.11

10.00 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.12

11.00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.22

12.00 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.17

12.30 „Хакер“ – екшън, криминален (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Ман, в ролите: Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Тан Вей, Уилям Мейпотър, Холт Маккалъни, Джон Ортиз и др.

15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.11

16.00 „Чък“ – сериал, с.2 еп.12

17.00 „Монк“ – сериал, с.6 еп.9

18.00 „Бягство от затвора“ – сериал, с.2 еп.1

19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.13

20.00 Екшън в 8 (премиера): „Мръсният Джон“ – сериал, еп.1

21.00 bTV Новините

22.00 Екшън петък: „Час пик 2“ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.

23.45 „Мръсният Джон“ – сериал, еп.1

00.45 „Бягство от затвора“ – сериал, с.2 еп.1

01.45 „Супергърл“ – сериал, с.4 еп.13

02.45 „Монк“ – сериал, с.6 еп.9

03.45 „Чък“ – сериал, с.2 еп.12

04.45 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.16

05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.3 еп.11

Събота, 12.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, с.2 еп.4 – 7

08.00 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.2 – 4

10.45 „Жената-котка“ – фентъзи, екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор Питоф, в ролите: Хали Бери, Шарън Стоун, Бенджамин Брат, Ламбер Уилсон, Франсис Конрой и др.

12.45 „Еверест“ – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др.

15.00 „Опасна майка“ – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Кристин Конрад, в ролите: Карън Клийш, Кърби Блис Блантън, Мади Мартин, Ричард Рой Сътън, Джеймс Хикс и др.

17.00 „Дивата муха“ /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.37

17.30 „Мисия Моят Дом” /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.3

18.00 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.17, 18

19.00 „Час пик 2“ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.

21.00 bTV Новините

21.45 bTV Репортерите

22.00 „Наркос“ – сериал, с.3 еп.6 – 8

01.15 „Утеха“ – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+]

03.15 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.2 – 4

Неделя, 13.12.2020

06.00 Анимационен блок: „Трансформърс Прайм“ – сериал, с.2 еп.6 – 9

08.00 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.5 – 7

10.45 „Опасна майка“ – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Кристин Конрад, в ролите: Карън Клийш, Кърби Блис Блантън, Мади Мартин, Ричард Рой Сътън, Джеймс Хикс и др.

12.30 „Час пик 2“ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.

14.30 „Хакер“ – екшън, криминален (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Ман, в ролите: Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Тан Вей, Уилям Мейпотър, Холт Маккалъни, Джон Ортиз и др.

17.00 Премиера: „Дивата муха“ – предаване за екстремни спортове, еп.38

17.30 Премиера: „Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.4

18.00 „Супер коли“ – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.19

18.45 „Еверест“ – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др.

21.00 bTV Новините

21.45 bTV Репортерите

22.00 „Наркос“ – сериал, с.3 еп.9, 10

00.00 „Час пик 2“ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.

02.00 „Горещи палки“ – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+]

03.45 „Стрелата“ – сериал, с.5 еп.5 – 7

Оценете публикацията

Кликни на звездите за да оцениш

Average rating 5 / 5. Рейтинг: 1

Все още никой не е гласувал! Бъди първият оценил публикацията

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *