Програма на bTV Action за 26 октомври – 01 ноември 2020 г.

Заповядайте в нашият кулинарен портал - https://gotvq.com/



Понеделник, 26.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.14 – 17
08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.16
09.00 „Тренировъчен ден“ – сериал, еп.13
10.00 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.8
11.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.1
12.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.3
13.00 „На ръба на утрешния ден“ – фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др.
15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.17
16.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.1
17.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.4
18.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.2
19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.9
20.00 Екшън в 8 (премиера): „Записът“ – сериал, еп.8 (последен)
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на Екшън: „Тай-Чи майстор“ – екшън (САЩ, Китай, Хонконг, 2013), режисьор Киану Рийвс, в ролите: Киану Рийвс, Тайгър Ху Чен, Карън Мок, Ю Хай и др.
00.00 „Записът“ – сериал, еп.8
01.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.2
02.00 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.9
03.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.4
04.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.1
05.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.17

Вторник, 27.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.16 – 19
08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.17
09.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.1
10.00 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.9
11.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.2
12.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.4
13.00 „Вдъхновение за убийство“ – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др.
15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.18
16.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.2
17.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.5
18.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.3
19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.10
20.00 Екшън в 8 (премиера): „Ел Чапо“ – сериал, с.3 еп.1
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на Екшън: „Хелбой ІІ: Златната армия“ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
00.15 „Ел Чапо“ – сериал, с.3 еп.1
01.15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.3
02.15 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.10
03.15 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.5
04.15 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.2
05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.18

Сряда, 28.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.18 – 21
08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп.18
09.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.2
10.00 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.10
11.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.3
12.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.5
13.00 „Друг живот“ – трилър (тв филм, Канада, 2019), режисьор Али Либърт, в ролите: Сара Канинг, Стив Байърс, Габриел Роуз, Андрю Макълрой, Райън Брус и др.
15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.1
16.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.3
17.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.6
18.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.4
19.00 „Българската следа в УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване, еп.2
19.30 Студио „Шампионска лига“
19.55 Пряко, УЕФА Шампионска лига, II кръг от груповата фаза: Краснодар – Челси
22.00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, II кръг от груповата фаза: Ювентус – Барселона
00.00 Студио „Шампионска лига“
00.30 „УЕФА Шампионска лига“ – обзорно магазинно предаване
01.45 УЕФА Шампионска лига, II кръг от груповата фаза /запис/: Борусия Дортмунд – Зенит
03.30 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.4
04.15 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.3
05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.1

Четвъртък, 29.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.20 -23
08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.1
09.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.3
10.00 „Супер коли“ – спортна автомобилна поредица, с.6, еп.1, 2
11.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.4
12.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.6
13.00 „Тайният живот на годеника ми“ – трилър (САЩ, 2018), режисьор Лиса Франс, в ролите: Кели Съливан, Маяра Уолш, Марк Фамиглиети, Джордан Джеймс Смит и др.
15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.2
16.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.4
17.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.7
18.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.5
19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.11
19.45 Студио „Лига Европа“
19.55 Пряко, УЕФА Лига Европа, II кръг от груповата фаза: ЛАСК – Лудогорец
22.00 Пряко, УЕФА Лига Европа, II кръг от груповата фаза: Арсенал – Дъндолк
00.00 Лига Европа, обзор
00.45 „Дете 44“ – трилър, драма (САЩ, 2015), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите: Том Харди, Гари Олдман, Нуми Рапас, Джоуел Кинаман, Джейсън Кларк, Пади Консидайн, Венсан Касел, Чарлз Данс и др. [14+]
03.30 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.11
04.15 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.4
05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.2

Петък, 30.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.22 – 25
08.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.2
09.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.4
10.00 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.11
11.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.5
12.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.7
13.00 „Открадната самоличност“ – трилър (САЩ, 2018), режисьор Ник Евърхарт, в ролите: Оливия д`Або, Тами Бланчард, Дан Амбойър, Палома Гузман, Дейвид Гарелик и др.
15.00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.3
16.00 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.5
17.00 „Стоте“ – сериал, с.6 еп.8
18.00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.6
19.00 Часът на супергероите: „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.12
20.00 Екшън в 8 (премиера): „Ел Чапо“ – сериал, с.3 еп.2
21.00 bTV Новините
22.00 Бандата на Екшън: „300“ – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
00.15 „Ел Чапо“ – сериал, с.3 еп.2
01.15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.6 еп.6
02.15 „Супергърл“ – сериал, с.3 еп.11, 12
04.15 „Лонгмайър“ – сериал, с.6 еп.5
05.15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2 еп.3

Събота, 31.10.2020
06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Роботи под прикритие“ – сериал, с.4 еп.24 – 26 (последен)
07.30 „Джи Ай Джо: Сигма 6“ – сериал, еп.1
08.00 „Стрелата“ – сериал, с.3 еп.12 – 14
11.00 „Вдъхновение за убийство“ – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др.
12.45 „Унищожителят“ – военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
14.45 „Хелбой ІІ: Златната армия“ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
17.00 „Дивата муха“ /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.31
17.30 „Да Знаеш Как“ /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.17
18.00 „Супер коли“ – спортна автомобилна поредица, с.6, еп.1
18.45 „300“ – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на Екшън: „Наркос“ – сериал, еп.1, 2
00.15 „Тай-Чи майстор“ – екшън (САЩ, Китай, Хонконг, 2013), режисьор Киану Рийвс, в ролите: Киану Рийвс, Тайгър Ху Чен, Карън Мок, Ю Хай и др.
02.15 „Вдъхновение за убийство“ – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите: Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др.
03.45 „Стрелата“ – сериал, с.3 еп.12 – 14

Неделя, 01.11.2020
06.00 Анимационен блок: „Джи Ай Джо: Сигма 6“ – сериал, еп.1 – 3
07.30 „Стрелата“ – сериал, с.3 еп.15 – 17
10.30 „Хелбой ІІ: Златната армия“ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
12.45 „300“ – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
15.00 „Ел Чапо“ – сериал, с.3 еп.1, 2
17.00 Премиера: „Дивата муха“ – предаване за екстремни спортове, еп.32
17.30 „Да Знаеш Как“ /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.18
18.00 „Супер коли“ – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.2
18.45 „Тай-Чи майстор“ – екшън (САЩ, Китай, Хонконг, 2013), режисьор Киану Рийвс, в ролите: Киану Рийвс, Тайгър Ху Чен, Карън Мок, Ю Хай и др.
21.00 bTV Новините
21.45 bTV Репортерите
22.00 Бандата на Екшън: „Наркос“ – сериал, еп.3, 4
00.00 „300“ /п./ – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др.
02.00 „Тайният живот на годеника ми“ – трилър (САЩ, 2018), режисьор Лиса Франс, в ролите: Кели Съливан, Маяра Уолш, Марк Фамиглиети, Джордан Джеймс Смит и др.
03.45 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп.15 – 17

Оценете публикацията

Кликни на звездите за да оцениш

Average rating 0 / 5. Рейтинг: 0

Все още никой не е гласувал! Бъди първият оценил публикацията

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *