Програма на bTV за периода 09 – 15 ноември 2020 г. + акценти

Акценти:
– На 09 и 10 ноември (понеделник и вторник) ще се излъчат последните два епизода от втория сезон на „Обещание“ – от 13:30 до 15:00 ч.;
– От 11 ноември (сряда) започва премиерният турски сериал „Черна птица“ (Kuzgun) – всеки делничен ден от 13:30 до 15:00 ч.

Понеделник, 09.11.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.1
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.125
15.00 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.133, 134

16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.5 еп.4
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.86
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.99
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.19
01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.5
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.68
05.30 „Домашен арест“ – сериал, с.2 еп.24

Вторник, 10.11.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.2
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.126 (последен)
15.00 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.135,136
16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.5 еп.5
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.87
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.100
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.20
01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.6
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.69
05.30 „Домашен арест“ – сериал, с.3 еп.1

Сряда, 11.11.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.3
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Черна птица” – сериал, еп.1
15.00 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.137, 138
16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.5 еп.6
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.88
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.101
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.21
01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.7
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.70
05.30 „Домашен арест“ – сериал, с.3 еп.2

Четвъртък, 12.11.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.4
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Черна птица” – сериал, еп.2
15.00 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.139, 140
16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.5 еп.7
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.89
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.102
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.22
01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.8
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.71
05.30 „Домашен арест“ – сериал, с.3 еп.3

Петък, 13.11.2020
06.00 „Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.5
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Черна птица” – сериал, еп.3
15.00 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.141, 142
16.00 Премиера: „Сестра Бети“ – сериал, с.5 еп.8
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.90
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.103
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.23
01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.9
02.00 bTV Новините /п./
02.30 „Преди обед” /п./
04.40 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.72
05.30 „Ловци на храна“ /п./ – предаване за кулинарен туризъм

Събота, 14.11.2020
06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.1
06.30 Премиера: „Един ден в живота на Земята“ – документален филм, част I
07.30 „Приятели“ – сериал, с.4 еп.10
08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Децата на другата България“ – документална поредица, еп.8
13.00 Премиера: „Целувка в полунощ“ – романтичен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Джей Би Шугар, в ролите: Аделейд Кейн, Карлос ПенаВега, Полин Игън, Джейсън Сърмак и др.
14.50 „Аламинут“ – скеч шоу
15.00 „Бригада Нов дом“ /п/ – социален проект
16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 „Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19.00 bTV Новините – централна емисия
19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.00 „Да обичаш Пабло“ – биографичен, драма, роантичен, криминален (Испания, България, 2017), режисьор Фернандо Леон де Араноа, в ролите: Пенелопе Крус, Хавиер Бардем, Питър Сарсгард, Лилиан Бланкеншип, Оскар Хайнада, Михаил Стоянов и др. [16+]
00.30 „Пандиз експерт“ – комедия (САЩ, 2015), режисьор Итън Коен, в ролите: Алисън Бри, Уил Феръл, Кевин Харт, Мариана Висенте, Клифорд Харис-Ти Ай, Едуина Дикерсън и др. [14+]
02.30 „Карбовски: Втори план” /п./
03.20 „Мармалад“ /п./
05.00 „COOLt” /п./

Неделя, 15.11.2020
06.00 „Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.2
06.30 Премиера: „Един ден в живота на Земята“ – документален филм, част II
07.30 „Приятели“ – сериал, с.4 еп.11
08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Ловци на храна“ – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.8
13.00 „На среща с любовта“ – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Рон Оливър, в ролите: Шиней Граймс, Андрю Уокър, Бейлий Мадисън, Куин Лорд и др.
14.50 „Аламинут“ – скеч шоу
15.20 Премиера: „Парижки мистерии“ /част 3: „Мистерия в Парижката опера“/ – криминален, трилър (тв филм, Франция, 2015), режисьор Леа Фазер, в ролите: Матилда Ме, Полин Шевийе, Антоан Дюлери, Юго Бекер и др.
17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19.00 bTV Новините – централна емисия
19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, с.6
21.30 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова
22.30 „Мисия: Ноември“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Роджър Доналдсън, в ролите: Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Бил Смитрович, Лазар Ристовски, Лук Брейси, Уил Патън, Катерина Скорсоне, Илайза Тейлър и др.
00.50 „Капитан Фантастик“ – комедия, драма (САЩ, 2016), режисьор Мат Рос, в ролите: Виго Мортенсен, Джордж Маккей, Саманта Айлър, Аналийз Басо, Никълъс Хамилтън, Стив Зан, Франк Лангела и др.
03.00 „Търси се“ /п./
03.40 „120 минути“ /п./
05.30 „Ловци на храна“ /п./

Оценете публикацията

Кликни на звездите за да оцениш

Average rating 0 / 5. Рейтинг: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *