Програма на bTV за периода 26 октомври – 01 ноември 2020 г.

Понеделник, 26.10.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.17
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.115
15.30 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.106 – 108
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.76
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.89
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.9
01.00 „Новите съседи“ – сериал, еп.49
02.50 „Преди обед” /п./
05.00 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.58

Вторник, 27.10.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.18
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.116
15.30 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.109 – 111
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.77
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.90
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.10
01.00 „Новите съседи“ – сериал, еп.50
02.50 „Преди обед” /п./
05.00 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.59

Сряда, 28.10.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.19
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.117
15.30 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.112 – 114
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.78
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.91
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.11
01.00 „Новите съседи“ – сериал, еп.51
02.50 „Преди обед” /п./
05.00 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.60

Четвъртък, 29.10.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.20
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.118
15.30 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.115 – 117
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.79
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.92
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.12
01.00 „Новите съседи“ – сериал, еп.52
02.50 „Преди обед” /п./
05.00 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.61

Петък, 30.10.2020
06.00 „Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.21
06.30 „Лице в лице“ /п./
07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
13.30 Премиера: „Обещание” – сериал, с.2 еп.119
15.30 „Търговски център“ – сериал, с.15 еп.118 – 120
17.00 bTV Новините
17.30 „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18.00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.80
19.00 bTV Новините – централна емисия
20.00 Премиера: „Завинаги” – сериал, с.3 еп.93
21.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.30 „Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30 bTV Новините – късна емисия
00.00 „Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.13
01.00 „Новите съседи“ – сериал, еп.53
02.50 „Преди обед” /п./
05.00 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.62

Събота, 31.10.2020
06.00 „Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.10
06.30 Документален филм
07.30 „Приятели“ – сериал, с.4 еп.6
08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „НепознатиТЕ: Децата на другата България“ – документална поредица, еп.6
13.00 Премиера: „Любов в Исландия“ – романтичен, комедия (тв филм, Исландия, САЩ, 2020), режисьор Клер Нидърпрум, в ролите: Кейтлин Дабълдей, Колин Донъл, Престън Садлър, Кейт Ийстън, Джоел Семундсон и др.
14.50 „Аламинут“ – скеч шоу
15.00 „Бригада Нов дом“ /п/ – социален проект
16.00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18.00 „Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19.00 bTV Новините – централна емисия
19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „Фермата: Пътят на една мечта“ – риалити, с.6
22.00 „Ван Хелсинг“ – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др.
00.40 „Маги“ – хорър, драма, трилър (САЩ, Швейцария, 2015), режисьор Хенри Хобсън, в ролите: Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас Грифин, Рейчъл Гроувс, Джоди Мур, Ейдън Флауърс, Ейми Брасет и др. [14+]
02.30 „Карбовски: Втори план” /п./
03.20 „Мармалад“ /п./
05.00 „COOLt” /п./

Неделя, 01.11.2020
06.00 „Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.11
06.30 Документален филм
07.30 „Приятели“ – сериал, с.4 еп.7
08.00 „Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели
12.00 bTV Новините – обедна емисия
12.30 „Ловци на храна“ – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.6
13.00 „Невъзможен романс“ – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Марк Джийн, в ролите: Алекса ПенаВега, Шон Робъртс, Лиа Гибсън, Елийз Гатиън и др.
14.50 „Аламинут“ – скеч шоу
15.20 Премиера: „Загадки в Париж“ /част 1/ – криминален, трилър (тв филм, Франция)
17.00 „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19.00 bTV Новините – централна емисия
19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20.00 „MasterChef“ – кулинарно шоу, с.6
21.30 „Папараци – ново 20!“ – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова
22.30 „Дивергенти“ – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др.
01.10 „Зоуи“ – фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
03.10 „Приятели“ /п./ – сериал, с.4 еп.7
03.40 „120 минути“ /п./
05.30 „Ловци на храна“ /п./

Оценете публикацията

Кликни на звездите за да оцениш

Average rating 0 / 5. Рейтинг: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *