Програма на NOVA за 26 октомври – 01 ноември 2020 г.

Заповядайте в нашият кулинарен портал - https://gotvq.com/



ПОНЕДЕЛНИК, 26.10.2020 год.
06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити
21.00  „Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30 „Братя” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21
00.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8
01.30 „Женени с деца” – сериен филм, сезон 8
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
03.30 „Остани с мен” – сериен филм /п/
04.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/
05.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

ВТОРНИК, 27.10.2020 год.
06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10
21.00 „Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30 „Братя” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21
00.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8
01.30 „Женени с деца” – сериен филм, сезон 8
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
03.30 „Остани с мен” – сериен филм /п/
04.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/
05.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

СРЯДА, 28.10.2020 год.
06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10
21.00 „Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30 „Братя” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22
00.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8
01.30 „Женени с деца” – сериен филм, сезон 9
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
03.30 „Остани с мен” – сериен филм /п/
04.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/
05.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 29.10.2020 год.
06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10
21.00 „Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30 „Братя” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22
00.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8
01.30 „Женени с деца” – сериен филм, сезон 9
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
03.30 „Остани с мен” – сериен филм /п/
04.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/
05.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

ПЕТЪК, 30.10.2020 год.
06.30 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13.30 „Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00 „Черна роза” (премиера) – сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00 „Намери ме” (премиера) – сериен филм
18.00 „Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „All inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2
21.00 „Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2
22.30 „Братя” (премиера) – сериен филм
23.00 Новините на NOVA
23.30 „Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22
00.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8
01.30 „Женени с деца” – сериен филм, сезон 9
02.30 „Завинаги свързани” – сериен филм
04.30 „Остани с мен” – сериен филм /п/
06.00 „Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

СЪБОТА, 31.10.2020 год.
07.00 „Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Макс 2” – с уч. на Зейн Остин, Франческа Капалди, Рийз Алекзандър, Локлин Мънро и др.
14.50 „Тъли” – с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др.
17.00 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 „Карай направо” с Диана Найденова
20.00 „Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2
23.00 „Ангел на възмездието” (премиера) – с уч. на Дженифър Гарнър, Джон Галахър мл., Джон Ортиз, Хуан Пабло Раба  и др.
01.10 „Мръсна игра” – с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Даш Михок и др.
02.40 „Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/
03.30 „Ничия земя” – предаване /п/
04.30 „Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/
05.10 „Тъли” – с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 01.11.2020 год.
06.30 „Иконостас”
07.00 „Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4
08.00 „Събуди се” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Шанс за Ема” (премиера) – с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др.
14.15 „Запечатано с любов”– с уч. на Джен Лили, Райън Пиви, Брендън Съндърланд, Киара Зани и др.
16.00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.20 Темата на NOVA
20.00 „Мисията невъзможна: Разпад” (премиера)  – с уч. на Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Анджела Басет, Уес Бентли, Алек Болдуин и др.
23.10 „Отряд обирджии” – с уч. на Джей Кей Симънс, Съливан Стейпълтън, Чарли Бюли, Силвия Хукс и др.
00.10 „Без изход: Срещу пламъците” – с уч. на Джош Бролин, Майлс Телър, Джеф Бриджис, Дженифър Конъли, Анди Макдауъл, Тейлър Кич, Джеймс Бадж Дейл, Алекс Ръсел  и др.
03.30 „Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/
04.00 „Шанс за Ема” – с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др. /п/
05.30 „Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

Оценете публикацията

Кликни на звездите за да оцениш

Average rating 0 / 5. Рейтинг: 0

Все още никой не е гласувал! Бъди първият оценил публикацията

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *